Apartmán

Jeden ze dvou největších apartmánů nabízí zázemí pro větší skupiny osob, které ocení prostor i soukromí.
Doporučujeme pro větší rodinu či partu přátel.
počet osob

6 + 4

počet postelí
2 dvoulůžkové
2 jednolůžkové
4 přistýlky
rozkládací pohovka
velikost apartmánu

188 m²

Popis apartmánu

V přízemí se nachází vedle samostatné ložnice s manželským lůžkem a hlavní, prostorná kuchyně s dlouhým jídelním stolem a pohovkou. Dále koupelna s WC a sprchovým koutem.

První patro apartmánu nabízí elegantní pokoj s 2 samostatnými lůžky a druhou kuchyň s menším jídelním stolem a manželským lůžkem. Součástí příjemně zařízené koupelny v prvním patře je sprchový kout. WC v samostatné místnostni.

Podkroví apartmánu je chloubou apartmánu Slunečná – 2 pokojíky nabízí celkem 4 nižší, přesto plnohodnotná lůžka a příjemný relax koutek s křesílky i psacím stolem, který ocení děti i dospělí. V podkroví se dále nachází menší koupelna s WC a umyvadlem.

V apartmánu je  také pračka.

Jako bonus nabízí apartmán Slunečná přímý vstup na zahradu (z hlavní kuchyně v přízemí) a vlastní terasu s posezením (vstup z kuchyně s ložnicí v prvním patře).

Odkaz na místo - Slunečná

První zmínka o obci Slunečná pochází již z roku 1370. Svým unikátním umístěním na kopci Sonnberg (Slunečná) ve výšce 800 m.n.m. se může pyšnit specifickým mikroklimatem, ale také mimořádnými panoramatickými rozhledy.

Apartmány Pernek

Pernek 1
Horní Planá 382 26

+420 773 764 617
+420 602 379 223

info@apartmanypernek.cz

Těšíme se na Vaší návštěvu.