Apartmán Slunečná

Popis apartmánu

Jeden ze dvou největších apartmánů nabízí zázemí pro větší skupiny osob, které ocení prostor i soukromí.

Počet osob: 6+4

188 m2

2x manželská postel, 2x postel, 4x přistýlka, rozkládací gauč

Pro rodinu či partu přátel

Vybavení apartmánu

Jeden ze dvou největších apartmánů nabízí zázemí pro větší skupiny osob, které ocení prostor i soukromí. V přízemí se nachází vedle samostatné ložnice s manželským lůžkem i hlavní, prostorná kuchyně s dlouhým jídelním stolem a pohovkou. Dále koupelna s WC a sprchovým koutem.

První patro apartmánu nabízí elegantní dětský pokoj s 2 samostatnými lůžky a druhou kuchyň s menším jídelním stolem a manželským lůžkem. Součástí příjemně zařízené koupelny v prvním patře je sprchový kout. WC v samostatné místnostni.

Podkroví apartmánu je chloubou apartmánu Slunečná – 2 pokojíky nabízí celkem 4 nižší, přesto plnohodnotná lůžka a příjemný relax koutek s křesílky i psacím stolem, který ocení děti i dospělí. V podkroví se dále nachází menší koupelna s WC a umyvadlem.

Jako bonus nabízí apartmán Slunečná přímý vstup na zahradu (z hlavní kuchyně v přízemí) a vlastní terasu s posezením (vstup z kuchyně s ložnicí v prvním patře).

  • Plně vybavená kuchyňská linka s nádobím, lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí.
  • Pračka, myčka.
  • Součástí pronájmu je zapůjčení fénu, povlečení, ručníky, toaletní papír a ekologické tekuté mýdlo. V kuchyni mycí prostředek, houbička a utěrky.
  • V ceně apartmánu městské poplatky a závěrečný úklid.

 

Odkaz na místo

První zmínka o obci Slunečná pochází již z roku 1370. Svým unikátním umístěním na kopci Sonnberg (Slunečná) ve výšce 800 m.n.m. se může pyšni  specifickým mikroklimatem, ale také mimořádnými panoramatickými rozhledy.