Apartmán

Jeden ze dvou největších apartmánů nabízí zázemí pro větší skupiny osob, které ocení prostor i soukromí.
Doporučujeme pro větší rodinu či partu přátel.
počet osob

7 + 4

počet postelí
3 dvoulůžkové
1 jednolůžkové
4 přistýlky
velikost apartmánu

188 m²

Popis apartmánu

V přízemí se nachází prostorná kuchyně s velkým jídelním stolem a pohovkou. Dále samostatná ložnice s manželskou postelí a koupelna se sprchovým koutem a WC.

První patro apartmánu Zvonková disponuje 2 ložnicemi a samostatnou koupelnou s WC a sprchovým koutem. První, luxusní ložnice se pyšní volně stojící vanou v prostoru, manželskou postelí a vlastní terasou s posezením. Druhá ložnice nabízí opět manželskou postel, a navíc jednolůžkovou postel pro třetí osobu.

Podkroví apartmánu je příjemným prostorem, ve kterém se nachází 3 nižší, přesto plnohodnotná lůžka, 1 menší pokoj s psacím stolem a širší postelí (lůžko 140 x 200 cm) a samostatné WC.

Jako bonus nabízí apartmán Zvonková přímý vstup na zahradu (z hlavní kuchyně v přízemí) a již zmíněnou vlastní terasu s posezením (vstup z luxusní ložnice s vanou v prvním patře).

Odkaz na místo - Zvonková

Osada byla založena dřevorubci a uhlíři ve 2. polovině 17. století v místech staré obchodní stezky z Čech do Horních Rakous a jako vesnice se rozrostla po výstavbě významného Schwarzenberského plavebního kanálu. S obcí Zvonková se pojí dvě významná jména naší historie: v roce 1910 zde vyrobil hajný Karel Paleczek první lyže v Čechách, v následujícím roce zde proběhl úplně první závodní sjezd na lyžích. Po 2. světové válce zde působil Josef Hasil, známý jako „král Šumavy“.

Apartmány Pernek

Pernek 1
Horní Planá 382 26

+420 773 764 617
+420 602 379 223

info@apartmanypernek.cz

Těšíme se na Vaší návštěvu.