Apartmán Zvonková

Popis apartmánu

Jeden ze dvou největších apartmánů nabízí zázemí pro větší skupiny osob, které ocení prostor i soukromí. 

Počet osob: 7+4

188 m2

3x manželská postel, 2x rozkládací postel, 4x přistýlky

Pro velkou rodinu či partu přátel

Vybavení apartmánu

V přízemí se nachází prostorná kuchyně s velkým jídelním stolem a pohovkou. Dále samostatná ložnice s manželskou postelí a koupelna se sprchovým koutem a WC.

První patro apartmánu Zvonková disponuje 2 ložnicemi a samostatnou koupelnou s WC a sprchovým koutem. První, luxusní ložnice se pyšní volně stojící vanou v prostoru, manželskou postelí a vlastní terasou s posezením. Druhá ložnice nabízí opět manželskou postel, a navíc jednolůžkovou postel pro třetí osobu.

Podkroví apartmánu je příjemným prostorem, ve kterém se nachází 3 nižší, přesto plnohodnotná lůžka, 1 menší pokoj s psacím stolem a širší postelí (lůžko 140 x 200 cm) a samostatné WC.

Jako bonus nabízí apartmán Zvonková přímý vstup na zahradu (z hlavní kuchyně v přízemí) a již zmíněnou vlastní terasu s posezením (vstup z luxusní ložnice s vanou v prvním patře).

  • Plně vybavená kuchyňská linka s nádobím, lednicí, varnou konvicí.
  • Součástí pronájmu je zapůjčení fénu, povlečení, ručníky, toaletní papír a ekologické tekuté mýdlo. V kuchyni mycí prostředek, houbička a utěrky.
  • V ceně apartmánu městské poplatky a závěrečný úklid. 
Odkaz na místo

Osada byla založena dřevorubci a uhlíři ve 2. polovině 17. století v místech staré obchodní stezky z Čech do Horních Rakous a jako vesnice se rozrostla po výstavbě významného Schwarzenberského plavebního kanálu. S obcí Zvonková se pojí dvě významná jména naší historie: v roce 1910 zde vyrobil hajný Karel Paleczek první lyže v Čechách, v následujícím roce zde proběhl úplně první závodní sjezd na lyžích. Po 2. světové válce zde působil Josef Hasil, známý jako „král Šumavy“.